Gymnázium Ľudovída Štúra vo Zvolene  
20.03.2017

Študentský ples

Hoci sa plesová sezóna pred pár týždňami skončila, na chodbách GĽŠ je ešte stále možné začuť útržky viet o akomsi plese. K poplesovej atmosfére prispieva aj reportáž a fotky v Študentskej televízii. Gymnazisti s profesormi totižto minulý mesiac plesali!

Školská študentská rada sa aj tento rok pustila do svojej najväčšej akcie, Študentského plesu. V poradí už štvrtý ročník sa konal 17. februára 2017 v Penzióne ***Q. Napriek zmene priestorov a de facto aj organizačného tímu (keďže bývalí organizátori už zmaturovali) si Študentský ples zachoval veľmi vysokú úroveň.

Podujatie svojimi príhovormi otvorili predseda ŠŠR Lukáš Kamenský a následne zástupca riaditeľky školy Ing. Jozef Výboh. Po prípitku a úvodnom tanci sa podávala bohatá večera. Vzápätí sa na stoloch objavili zákusky. Nasledujúce tanečné kolá prerušil pred desiatou hodinou veľkolepý ohňostroj. Veľký ošiaľ spôsobili aj dve čokoládové fontány s ovocím, novinka tohtoročného Študentského plesu.

O polnoci sa začali žrebovať jednotlivé položky očakávanej tomboly. Plesajúce dámy a plesajúci páni mali príležitosť vyhrať niekoľko drobností, ale aj veľmi zaujímavé ceny. Medzi tie najatraktívnejšie patrili 3-dňový pobyt v Krakove pre 2 osoby a tandemový zoskok s padákom.

Až do skorých ranných hodín sa mohli študenti s profesormi ďalej zabávať. Vyše stovke gymnazistov hral do tanca špičkový DJ Marek Červienka, o fotografovanie sa už tradične postaral profesionál Alexander Filo. Niektoré z jeho záberov si môžete pozrieť v našej fotogalérii.


Kontakt
Gymnázium
Ľudovíta Štúra
Hronská 1467/3
960 49 Zvolen
IČO: 160 865
DIČ: 2021613363

tel.: 045 5333 920
e-mail:Podatelna

Školská jedáleň
tel. : 045 5479 028