Gymnázium Ľudovída Štúra vo Zvolene  
27.04.2016

Chocolate day

Apríl sa chýli ku koncu a dá sa konštatovať, že Školská študentská rada nezaháľala ani v tomto mesiaci. V krátkom časovom slede si pre študentov pripravila hneď dve úspešné podujatia.

Prvou aprílovou akciou bolo tzv. „Vymaľuj si!“, novinka medzi akciami, ktorá prebiehala v stredu 13. apríla. Počas celého dňa sa vo vestibule školy maľovalo farebnými fixkami na profesionálne maliarske plátno. Jeden za druhým postupne pribúdali rôzne odkazy, malé obrázky, ale aj skutočne pekné diela. Okoloidúci študenti a zamestnanci školy mali možnosť ukázať svoju kreatívnu stránku a prispieť k vytvoreniu Obrazu Gymnázia Ľudovíta Štúra. Ten je momentálne vystavený vo vestibule školy vedľa bufetu.

Už dobre známy „Chocolate day“ sa v našej škole objavil v piatok 22. apríla. Študenti si tradične mohli vybojovať čokoládovú odmenu jedným z dvoch spôsobov - správnou odpoveďou na vedomostnú otázku alebo zostrelením plastovej fľaše plnej vody tenisovou loptičkou. Druhý spôsob sa tešil väčšej obľube, a to nielen medzi študentmi, ale aj medzi profesormi. Napokon sa všetka čokoláda rozdala v priebehu niekoľkých prestávok.

Do konca školského roka zostávajú ešte dva mesiace a Školská študentská rada pripravuje ďalšie štyri akcie. Prajeme im veľa zdaru, aby sa im vydarili aspoň tak dobre ako tie aprílové.


Kontakt
Gymnázium
Ľudovíta Štúra
Hronská 1467/3
960 49 Zvolen
IČO: 160 865
DIČ: 2021613363

tel.: 045 5333 920
e-mail:Podatelna

Školská jedáleň
tel. : 045 5479 028